OBJEDNÁVKA

Kontaktujte nás

Na Slovensku máme dvoch regionálnych špecialistov.

Kedže dezinfekcia prebieha priamo u klienta, je nutné sa vopred telefonicky objednať na presný termín. Vyberte si Vášho regionálneho špecialistu a napíšte nám, alebo zavolajte. Proces dezinfekcie trvá štandardne do 2 hodín.

Cenník

Cena sa vždy určuje za m2 obytnej plochy

1 m2  (meter štvorcový) …………………………….. 0,8 €

Doprava v meste Nitra a Zvolen je ZDARMA. Inak účtujeme 0,25€ za kilometer od lokality, ku ktorej ste bližšie. Kontaktujte nás a vypočítame Vám presnú cenu. 

Technické podmienky dezinfekcie

Dezinfekciu vykonávame pomocou profesionálnej technológie – zariadenia, ktoré prečerpáva vzduch v miestnosti cez vlastný dezinfekčný okruh a tým rovnomerne distribuje ozón do všetkých jeho častí. Na bezproblémový priebeh dezinfekcie si prosím prečítajte nasledovné informácie:

  • Dezinfekcia trvá štandardne do 2 hodín
  • Doporučujeme otvoriť všetky skrine, šatníky a komody. Ozón je plyn, ktorý sa dostane takmer všade kde mu to umožníme a vyčistí od zápachu, baktérií a vírusov aj oblečenie. Využite to na maximum!
  • Počas dezinfekcie nesmú byť v pristore žiadne rastliny, domáce zvieratá a ani ľudia. Pri príchode pracovníka musia byť tieto veci a zvieratá z priestoru už odstránené.
  • V miestnosti je potrebné mať štandardnú elektrickú zásuvku 230V
  • Potraviny nemusíte špeciálne uschovať. Ponechajte ich na svojich miestach.